Kierownik Projektu (branża elektryczna), Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plAdvisory Group TEST Human Resources - Kierownik Projektu (branża elektryczna)

Dla naszego Klienta - ugruntowanej spółki z branży elektro i energetycznej, w związku z licznymi projektami w kraju i za granicą, szukamy osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu (branża elektryczna)
Kraków
Nr ref.: 5820

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek studiów - Elektrotechnika
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi w strukturze projektowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania i nadzorowania robót w zakresie instalacji elektrycznych w Polsce oraz na terenie Wielkiej Brytanii, Szwecji i innych krajów UE
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Biegła znajomość obsługi komputera (warunek konieczny: Excel, AutoCad, MS Project)
  • Dyspozycyjność w zakresie pracy na projektach zagranicznych
  • Orientacja na cel, samodzielność i operatywność w działaniu
  • Potwierdzenie posiadanych doświadczeń zawodowych referencjami
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Kompleksowe prowadzenie projektów z branży elektroenergetycznej i automatyki przemysłowej
  • Zarządzanie projektem od etapu przygotowania budżetu i harmonogramu rzeczowo-finansowego, aż do końcowego rozliczenia projektu
  • Organizacja placu budowy
  • Kontrola terminowości oraz jakości wykonywanych prac
  • Reprezentowanie firmy przed klientem
  • Przygotowywanie raportów postępu robót oraz stanu zaawansowania projektu
  • Odpowiedzialność za dyscyplinę budżetową projektu
  • Koordynowanie i nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców
  • Motywowanie podległych pracowników i podwykonawców do realizacji wyznaczonego celu
  • Prowadzenie przetargów na zlecane prace
  • Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy na budowie
  • Analiza ryzyka w projekcie, prognozowanie, działania naprawcze - jeśli będzie taka potrzeba
  • Claim management

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie działającej zarówno w kraju jak i na rynku
    europejskim
  • Zdobycie doświadczenia w zaawansowanej technologicznie pracy
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach związanych z podnoszeniem kompetencji zawodowych
  • Dofinansowanie kosztów prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • Pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole oraz w gronie doświadczonych pracowników