Kierownik Robót Elektrycznych, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plAdvisory Group TEST Human Resources - Kierownik Robót Elektrycznych

Dla naszego Klienta, ugruntowej firmy z branży elektro-energetycznej, w zwiazku z licznymi projektami w kraju i za granicą, poszukujemy osób na stanowiska:

Kierownik Robót Elektrycznych
Kraków
Nr ref.: 5821

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczno – elektryczne
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu robót elektrycznych (preferowane projekty dotyczące elektryki przemysłowej)
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych – jest to warunek konieczny
  • Osoba dyspozycyjna w zakresie pracy wyjazdowej zarówno na projekty w Polsce jak i za granicą
  • Bardzo dobra znajomość rynku dostawców i podwykonawców (dodatkowy atut)
  • W sposób komunikatywny posługują się  językiem angielskim – zarówno w mowie jak i w piśmie  korespondencja  z Klientami, dokumentacja oraz spotkania prowadzone są w tym języku
  • Biegła znajomość programów MS Office – w tym Excel a także AutoCad, MS Project
  • Zorientowanie na cel oraz samodzielność w działaniu i operatywność
  • Zdolności organizacyjne i liderskie
  • Potwierdzenie posiadania doświadczenia zawodowego referencjami
  • Posiadanie uprawnienia SEP oraz czynne prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Organizowanie i koordynacja prac na budowie (organizacja pracy poszczególnych brygad, kontrola harmonogramu, zabezpieczanie odbioru materiałów, nadzór pracy sprzętu na budowie, kontrola jakości i postępu, kontrola stanu BHP)
  • Prowadzenie dokumentacji budowy (dokumentacja materiałowa i jakościowa, dokumentacja BHP, dokumentacja powykonawcza)
  • Nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu
  • Rozliczanie robót i zamykanie kontraktów pod nadzorem kierownika projektu
  • Sprawowanie obowiązków Kierownika Budowy w rozumieniu prawa budowlanego przez cały okres trwania projektu
  • Koordynacja i nadzór prac firm podwykonawczych z zakresu instalacji elektrycznych
  • Odpowiedzialność za opracowanie harmonogramu postępu robót oraz jego wykonanie
  • Prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami
  • Nadzór i organizacja obowiązków podległych pracowników

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz system premiowy uzależniony od jakości wykonanych prac
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie działającej zarówno w kraju jak i na rynku europejskim
  • Zdobycie doświadczenia w zaawansowanej technologicznie pracy
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach związanych z podnoszeniem kompetencji zawodowych
  • Dofinansowanie kosztów prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • Pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole oraz w gronie doświadczonych pracowników