Financial controller, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plFlame - Financial controller

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej grupy kapitałowej poszukujemy osób na stanowisko:

Financial controller

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Numer ref.: 2016/BY/FC

Opis stanowiska:

- sporządzanie analiz, prezentacji i prognoz ekonomiczno-finansowych

- analiza opłacalności dla poszczegolnych projektów i produktów

- współudział w przygotowywaniu planów finansowych i budżetu

- analiza kosztów produkcyjnych

- ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy

Opis wymagań:

- wykształcenie wyższe kierunkowe

- doświadczenie w obszarze controllingu

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- znajomość systemów ERP

- zaawansowany MS Excel

Nasz klient oferuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

- pracę w międzynarodowym środowisku przy inspirujących projektach

- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o aplikowanie na niniejszej stronie.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.