KIEROWCA kat. B C E, - oferta pracy - GoldenLine.pl

Firma Dümler zatrudnia obecnie 380 pracowników z siedzibą w Niemczech w Bambergu, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu, magazynowania i logistyki.

Nasz zespół kompetentnych pracowników oraz zastosowanie nowoczesnej infrastruktury są gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWCA kat. B C E

Zadania/obowiązki:

  • Transport regionalny w systemie „3 na 1” z dziennym powrotem do firmy (praca stacjonarna)
  • Załadunek i rozładunek towaru

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii BCE z uprawnieniem na przewóz rzeczy (kod 95)
  • Karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • Możliwość pracy w systemie „3 na 1”
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • Sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • Pewną oraz stała pracę w oparciu o umowę bezpośrednio w naszej firmie w Niemczech.
  • Solidne i punktualne wynagrodzenie podstawowe + dodatki
  • Pracę w zgranym zespole
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez naszą firmę (dotyczy pracy w naszym oddziale w Wunstorf)
  • Wsparcie naszych polskojęzycznych pracowników
  • Ewentualny kurs językowy (dotyczy pracy w naszym oddziale w Wunstorf)
  • Ubezpieczenie zdrowotne pracownika i Jego rodziny

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.