Grafik Komputerowy - Ilustrator 2D, Opole - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Grafik Komputerowy - Ilustrator 2D

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Grafik Komputerowy - Ilustrator 2D

Miejsce pracy: Opole

Region: opolskie

Numer ref.: GKI2D/2016/OP

Obowiązki:

  • tworzenie grafik 2D do gier komputerowych,
  • projektowanie postaci i innych elementów gry

Wymagania:

  • Biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • Portfolio zawierające przynajmniej 5 ilustracji wykonanych w programach Adobe Photoshop, Adobe Illustrator lub podobnych
  • Umiejętność posługiwania się tabletem graficznym
  • Umiejętność kreacji postaci oraz środowiska gry na podstawie opisowej dokumentacji projektowej
  • Umiejętność tworzenia w różnych stylach graficznych oraz znajomość aktualnych trendów w tworzeniu ilustracji
  • Kreatywne myślenie, twórcze podejście, nieszablonowość i chęć poszukiwania nowych rozwiązań podczas realizowanych zadań
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Umiejętność tworzenia animacji 2D

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Elastyczny czas pracy
  • Samodzielność projektową

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.