Opiekunka osób starszych na terenie Niemiec, - oferta pracy - GoldenLine.plFrigga - Opiekunka osób starszych na terenie Niemiec FRIGGA: Praca dla opiekunki w okolicach Stuttgartu!

FRIGGA to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu rekrutacji wykwalifikowanego personelu opiekuńczego oraz personelu medycznego.
Firma istnieje na rynku europejskim od 2009 roku obsługując klientów z Niemiec i Luksemburga.
Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście oraz stałą opiekę koordynatorów. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań personalnych wspomagających rynek opieki nad seniorami oraz osobami z deficytami psychoruchowymi. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyszukiwania miejsc pracy dla opiekunek oraz wykwalifikowanego personelu medycznego średniego szczebla. Ambicją naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb Klientów, poszukujących najwyższych standardów usług.

Opiekunka osób starszych na terenie Niemiec
FRIGGA: Praca dla opiekunki w okolicach Stuttgartu!

Podopieczny, 91lat, 162cm, 69kg

Miejscowość: 71701 Schwieberdingen

Start: pierwszy tydzień sierpnia

Dolegliwości:

- osoba po wylewie

- podwyższone ciśnienie krwi

- osoba świadoma

- korzysta z wózka inwalidzkiego

- korzysta z toalety

- potrzebuje pomocy podczas utrzymania higieny ciała

- potrzebuje pomocy podczas wstawania

- korzysta z butelki na mocz

- może obudzić się raz w nocy w celu skorzysta z toalety

Pan mieszka w domu jednorodzinnym, sklep jest oddalony 10 min drogi pieszo. Córka mieszka w domu obok i jest osobą do kontaktu.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- gotowanie

- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:

- oddzielny pokój

- oddzielna łazienka

- zakup biletów

Poszukujemy kandydatów:

  • powyżej 21 roku życia,
  • ze znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na codzienną komunikację,
  • z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
  • odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
  • dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,
  • mile widziane referencje,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakup biletów,
  • legalną formę zatrudnienia,
  • opłacanie świadczeń ZUS,
  • pozyskiwanie druku o legalnym delegowaniu A1,
  • stały kontakt z koordynatorem,
  • szybkie wyjazdy,
  • dodatki oraz premie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:
p.marszan@friggawork.pl lub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Patrycja Marszan 514 686 493

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

www.friggawork.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.