Developer .NET/C# - praca przy autorskim systemie ERP, Opole - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - Developer .NET/C# - praca przy autorskim systemie ERP

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Developer .NET/C# - praca przy autorskim systemie ERP

Od kandydata oczekujemy

  • wykształcenie wyższe - informatyczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie programistyczne w .NET (C#, WinForms)
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (T-SQL)
  • znajomość Entity Framework 6
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • analityczne podejście do pracy
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

  • pomoc w przypadku relokacji
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pracę w młodym, prężnym i profesjonalnym zespole

Zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu programistów .NET / C#
  • realizację wdrożeń i tworzenie nowych funkcjonalności w autorskim systemie ERP
  • zapewnienie poprawności działania systemu i wsparcia dla jego użytkowników
  • znajomość kontrolek DevExpress i wzorców projektowych