Kierowca kat. C + E, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plFlame - Kierowca kat. C + E

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca kat. C + E

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Numer ref.: 2016/B/KCE

Zadania:
- przewóz towarów na terenie Państw Unii Europejskiej,
- terminowe wykonywanie zleceń transportowych,
- odpowiedzialność za załadunek i rozładunek towaru,
- dbanie o powierzona mienie.

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E,
- co najmniej półroczne doświadczenie w prowadzeniu samochodu ciężarowego z naczepą,
- znajomość mechaniki samochodu ciężarowego mile widziana,
- uprawnienia na przewóz rzeczy,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- zaświadczenie o niekaralności,
- referencje z poprzedniego miejsca zatrudnienia mile widziane,
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Oferujemy:
- umowę o pracę zawartą bezpośrednio z klientem,
- pensję podstawową, dodatki za pracę w godzinach nocnych oraz diety,
- długotrwałą współpracę z firmą.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.