II Line Support with German, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plGforce - II Line Support with German

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie, dla naszego Klineta - lidera na rynku nowych technologii, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Klienta - II Linia Wsparcia

II Line Support with German

Miasto: Łódź

Region: łódzkie

Numer ref.: IILINE/ŁÓDŹ/NIEM

Główne obowiązki na stanowisku:

  • pomoc uzytkownikom w zakresie laptopów i komuterów stacjonarnych,
  • zdalna obsługa klienta niemieckojęzycznego,
  • administrowanie kontami,
  • udział w aktualnych projektach,

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • zainteresowania obszarem hardware oraz chęć rozwoju w tym obszarze,
  • dobra obsługa komputera oraz wiedza z akresu oprogramowania software,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 3000 - 5000 zł
  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • szkolenia techniczne,
  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych,
  • bogaty pakiet socjalny,