Senior JAVA Developer, Gorzów Wielkopolski - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest Sp. z o.o. - Senior JAVA Developer

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Senior JAVA Developer

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Ukończone studia wyższe informatyczne, inżynieryjne lub pokrewne
  • Język angielski przynajmniej na poziomie średnio-zaawansowanym (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (MySQL, Oracle, SQL Server)
  • Dobra znajomość frameworka Spring w tym: Security, Integration, JPA/Hibernate
  • Doświadczenie w:
  • aplikacjach webowych:
  • TomCat
  • Spring
  • RabbitMR
  • językach skryptowych:
  • Linux
  • Groovy
  • Python
  • Ruby
  • tworzeniu szablonów:
  • Smooks
  • Velocity
  • Freemarker
  • narzędziach środowiskowych:
  • Maven
  • Ant
  • SVN
  • GIT
  • technologiach:
  • Java Etnerprise
  • XML - Java-XML Binding
  • XSLT
  • FOP
  • Chęć rozwoju w środowisku Linux/UNIX

Firma oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Dobra lokalizacja biura (Poznań - Jeżyce)
  • Praca zdalna (kilka dni w miesiącu w biurze)

Realizowane zadania

  • Praca z wykorzystaniem metodyk zwinnych (Agile)
  • Wsparcie Klientów podczas projektowania, testowania, wdrażania projektów
  • Utrzymanie i rozwój oraz refactoring kodu
  • Śledzenie postępów prac developerskich, naprawa błędów aplikacji
  • Dbanie o wysoki poziom dokumentacji technicznej
  • Tworzenie oprogramowań w takich branżach jak telekomunikacja, finanse lub podobne
  • Doświadczenie w telekomunikacji BSS, rozumienie bilingów oraz kluczowych narzędzi