Kasjer / Kasjerka, Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń - oferta pracy - GoldenLine.plAgora SA - Kasjer / Kasjerka

Jobman Group Sp. z o.o. - właściciel marki JOBMAN.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Kasjer / Kasjerka

Województwo: kujawsko-pomorskie
Miejscowość: Bydgoszcz

Wymagania:

Obowiązki:

Co oferujemy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, tel. 12 294 13 05, fax: 12 376 82 97, e-mail: biuro@jobmangrup.pl, NIP 675-13-13-530, Regon 356832851, KRS 0000211761, Kapitał zakładowy 10 198 851,95 PLN