Key Account Manager, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plGRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O. - Key Account Manager

Dla naszego klienta, czeskiej firmy z branży spożywczej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko
Key Account Manager - kanał nowoczesny

Zakres obowiązków:
  • Nawiązywanie współpracy z potencjalnymi Klientami,
  • Utrzymywanie relacji z Klientami swojego portfela i przygotowywanie indywidualnych strategii sprzedażowych dla Klientów,
  • Realizowanie planów sprzedażowych w ramach indywidualnego portfela Klientów,
  • Wykonywanie analiz i kontrolowanie wyników indywidualnego portfela Klientów, w zakresie monitoringu parametrów sprzedażowych.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sieci sprzedaży,
  • Znajomość rynku wód, napoi,
  • Umiejętność koordynacji i monitoringu procesów, podstawowa znajomość zarządzania projektami,
  • Umiejętność przygotowywania i prezentacji kompleksowej oferty,
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office.

KORZYŚCI

  • Zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
  • System motywacyjny uzależniony od uzyskanych wyników
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".