Opiekun osób starszych, - oferta pracy - GoldenLine.plFrigga - Opiekun osób starszych Wymagana komunikatywna znajomość języka Niemieckiego

FRIGGA to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu rekrutacji wykwalifikowanego personelu opiekuńczego oraz personelu medycznego.
Firma istnieje na rynku europejskim od 2009 roku obsługując klientów z Niemiec i Luksemburga.

Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście oraz stałą opiekę koordynatorów. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań personalnych wspomagających rynek opieki nad seniorami oraz osobami z deficytami psychoruchowymi. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyszukiwania miejsc pracy dla opiekunek oraz wykwalifikowanego personelu medycznego średniego szczebla. Ambicją naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb Klientów, poszukujących najwyższych standardów usług.

Opiekun osób starszych
Wymagana komunikatywna znajomość języka Niemieckiego

Dolegliwości:

- pani jest po wylewie

- obecnie przechodzi rehabilitację

- początki demencji

- obecnie przychodzi personel medyczny

- pani ma problemy z mówieniem / afazja po wylewie

- słabo słyszy

- bywa zdezorientowana

- porusza się z pomocą opiekunki

- korzysta z rolatora

- częściowa inkontynencja / wkładki na noc

- korzysta z toalety

- potrzebuje pomocy podczas spożywania posiłków

- przesypia noce

- korzysta z pomocy fizjoterapeuty

- pani ma protezę biodra i problemy z poruszaniem się

Pani jest bardzo spokojna, miła, bardzo się cieszy na towarzystwo i rozmowę. Po wylewie pani stała się troszkę wycofana, jest zawstydzona swoim stanem zdrowia. Pani mieszka z mężem w domu, do kontaktu jest córka. Pani mieszka w Luksemburgu w mieszkaniu. Sklep jest oddalony 10 min drogi pieszo. Pani uwielbiała czytać, niestety teraz jest to niemożliwe. Chętnie chodzi na spacery.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pomoc podczas kąpieli

- pranie, prasowanie

- gotowanie

- robienie zakupów

- dotrzymanie towarzystwa

- wspólne rozmowy, spacery

Poszukujemy kandydatów niepalących:
- powyżej 21 roku życia,
- ze znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na codzienną komunikację,
- z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
- odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
- dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,
- mile widziane referencje,

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakup biletów,
- legalną formę zatrudnienia,
- opłacanie świadczeń ZUS,
- pozyskiwanie druku o legalnym delegowaniu A1,
- stały kontakt z koordynatorem,
- szybkie wyjazdy,
- dodatki oraz premie.

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres e mail m.prylowska@friggawork.pl bądź kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji 531648126.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

www.friggawork.pl