Konsultant ds. Bezpieczeństwa Elektrycznego, - oferta pracy - GoldenLine.plABB - Konsultant ds. Bezpieczeństwa Elektrycznego

Oferta archiwalna

Konsultant ds. Bezpieczeństwa Elektrycznego

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Konsultanta ds. Bezpieczeństwa Elektrycznego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie odpowiedniego poziomu funkcjonowania systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy w powierzonym obszarze.

Region: Cała Polska

Publication ID: BHP/2016

Zadania:

  • Doradztwo w zakresie bezpiecznego wykonywania pracy, w szczególności pod katem bezpiecznego wykonywania prac związanych z elektrycznością;
  • Weryfikacji oraz opracowywanie pisemnych standardów związanych z elektrycznością (wymagania prawa polskiego oraz grupy ABB;
  • Wsparcie merytoryczne jednostek biznesowych w zakresie bezpieczeństwa elektrycznego;
  • Okresowe wyjazdy na budowę (wraz z spec ds. bhp) w celu wykonania audytu ukierunkowanego na zagadnienia elektryczne;
  • Nadzór nad kompetencjami pracowników oraz prowadzenie szkoleń dotyczących podnoszenia świadomości z bezpieczeństwa elektrycznego;
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi np. dep. BHP;
  • Opiniowanie planów poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy dla podległego obszaru w zakresie elektrycznym;
  • Nadzór nad realizacją wymagań prawa polskiego i grupy ABB w podległych obszarach; propagowanie i wdrażanie standardów Grupy ABB;
  • Współudział w pracach nad oceną i aktualizacją ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy;
  • Współudział w pracach nad instrukcjami bezpiecznego wykonywania robót elektrycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru elektroenergetyki;
  • Doświadczenie w pracy z elektrycznością min. 5 lat;
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa w zakresie bezpiecznego wykonywania prac elektrycznych;
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office;
  • Uprawnienia SEP D i E;
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;
  • Systematyczność, dokładność, rzetelność;
  • Prawo jazdy kat. B - gotowość do wyjazdów.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie/ własną działalność;
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

ABB (www.abb.com) jest liderem w technologiach dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom przemysłowym oraz zakładom użyteczności publicznej zwiększyć swoją efektywność przy minimalizowaniu oddziaływania na środowisko. Grupa ABB zatrudnia 145 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.
Our ambition.
Your legacy.