Specjalista ds. marketingu i sprzedaży, Kłudzice - oferta pracy - GoldenLine.plLennylamb s.c. - Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Oferta archiwalna

Lennylamb s.c.

Firma LennyLamb s.c. od kilku lat zajmuje się produkcją ekologicznych produktów dla dzieci - chust do noszenia dzieci, nosideł, odzieży do noszenia i odzieży dla dzieci.

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Miasto: Kłudzice

Region: łódzkie

Opis stanowiska

Szukamy tych, którzy:

  • zmęczeni są odtwórczą pracą i chcą być niezależni, wdrażając własne pomysły;
  • nie boją się docierać do klienta i tworzyć dla niego własne rozwiązania;
  • sami wyznaczają sobie cele dalszego rozwoju i motywacji do pracy.

Dołącz do dynamicznego, kreatywnego zespołu sprzedaży i marketingu firmy wprowadzającej na rynek Polski i zagraniczny ekologiczne produkty dla dzieci. Razem z nami możesz kreować świat przyjazny dziecku, polecając nasze produkty innym. Zdobędziesz ciekawe doświadczenie, współpracując z naszymi kontrahentami w Europie i na świecie.

  • obsługa klienta (realizacja zamówień, wystawianie faktur, itp.),
  • komunikacja z klientem,
  • tworzenie ofert dla klientów,
  • pozyskiwanie nowych klientów (aktywne działania sprzedażowe),
  • utrzymywanie trwałych kontaktów z klientami indywidualnymi i hurtowymi,
  • tworzenie dokumentacji produktowej (handlowej),
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • reprezentowanie firmy na targach i konferencjach w Polsce i za granicą.

Wymagania

  • język angielski biegle w mowie i piśmie,
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • znajomość social media (facebook, twitter, pinterest, instagram),
  • łatwość nawiązywania kontaktów i otwartość  w relacjach międzyludzkich,
  • duża kultura osobista w kontaktach z klientem,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie po okresie próbnym w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i realizacji zadań,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • miłą atmosferę.
Oferta pracy skierowana do osób planujących rozwój zawodowy i dłuższą współpracę z firmą. Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.