Menedżer Zespołu Sprzedaży, - oferta pracy - GoldenLine.plKlient Goldenline - Menedżer Zespołu Sprzedaży

Oferta archiwalna

Klient Goldenline

Jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
  • zarządzanie zespołem sprzedaży
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy zespołu

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • wyższe wykształcenie
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą,
dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych
za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.