Specjalista ds. projektowania systemów pomiarów fizykochemicznych, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plABB - Specjalista ds. projektowania systemów pomiarów fizykochemicznych

Specjalista ds. projektowania systemów pomiarów fizykochemicznych

W związku z rozwojem naszej organizacji i struktur w Dziale Urządzeń Pomiarowych Dywizji Automatyzacji Procesów poszukujemy kandydatów na stanowisko związane z technicznym wsparciem oraz projektowaniem sytemów pomiarów fizykochemicznych.

Location: Wrocław

Region: dolnośląskie

Publication ID: PL55707027_E1

Zadania:

  • Projektowanie układów procesowych pomiarów fizykochemicznych (procesowe analizatory chemiczne, chromatografy gazowe, itp.);
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej;
  • Nadzór od strony technicznej nad wykonywanym zadaniem projektowym;
  • Przygotowywanie założeń technicznych do ofert handlowych;
  • Doradztwo techniczne dla użytkowników w zakresie oferowanych rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii chemicznej/procesowej/środowiska, chemii, fizyki;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu/doborze systemów pomiarów procesowych;
  • Szeroka wiedza techniczna z zakresu procesów przemysłowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w tym technicznego);
  • Znajomość programu AutoCAD (znajomość E-Plan będzie dodatkowym atutem);
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami z pakietu MS Office (Word, Excel, Access, PowerPoint);
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

ABB (www.abb.com) jest liderem w technologiach dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom przemysłowym oraz zakładom użyteczności publicznej zwiększyć swoją efektywność przy minimalizowaniu oddziaływania na środowisko. Grupa ABB zatrudnia
150 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.

Our ambition.
Your legacy.