przedstawiciel handlowy, Kielce - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - przedstawiciel handlowy

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży produkującej opakowania, poszukujemy osób na stanowisko:

przedstawiciel handlowy

Nr ref.: 26628

Praca stała

Lokalizacja: Kielce

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów i obszarów współpracy
  • rozwijanie i podtrzymywanie długofalowej współpracy z obecnymi kontrahentami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i jej asortymentu

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia B2B
  • mile widziana znajomość rynku w branży spożywczej lub opakowań  (dodatkowy atut)
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • opanowane techniki sprzedażowe i negocjacyjne
  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia
  • praca z doświadczonym zespołem
  • duża samodzielność na stanowisku
  • szkolenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)