Asystent Dyrektora Zakładu, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plWABCO - Asystent Dyrektora Zakładu

Oferta archiwalna

Zobacz nas na: GoldenLine
WABCO (NYSE: WBC) jest wiodącym w skali globalnej dostawcą bezpiecznych i wydajnych technologii oraz systemów sterowania do pojazdów użytkowych. Założona prawie 150 lat temu firma WABCO utrzymuje pozycję pioniera najnowocześniejszych technologii elektronicznych, mechanicznych i mechatronicznych dla układów hamowania, stabilizacji i automatycznych skrzyń przekładniowych dostarczanych do światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów i naczep. WABCO osiągnęło w 2013 r. sprzedaż na poziomie 2,7 mld dolarów, a jego siedziba główna mieści się w Brukseli (Belgia).
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej pod adresem www.wabco-auto.com

Do naszego zakładu we Wrocławiu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent Dyrektora Zakładu

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Podstawowe obowiązki:

  • Wspomaganie pracy biura i recepcji
  • Sporządzanie raportów i prezentacji na potrzeby Dyrektora Zakładu
  • Koordynacja spotkań
  • Nadzór i realizacja zakupów nieprodukcyjnych na potrzeby zespołu (w oparciu o ustalenia wewnętrzne)
  • Odpowiedzialność i nadzór nad budżetem reprezentacyjnym
  • Opieka nad nośnikami informacyjnymi (tablice systemowe/ DRM)
  • Prowadzenie bazy dokumentacji / archiwum

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane studia o kierunku filologicznym, anglistyka
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku preferowane w branży finansowej, bankowej
  • Dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel, Power Point)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo duże zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • Dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność za podejmowane działania
  • Samodzielność w działaniu, proaktywność
  • Duża dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie NW
  • Bogaty pakiet szkoleń
Zapewniamy otwartą i przyjazną atmosferę pracy z doskonałymi możliwościami rozwoju personalnego
w przyszłości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez WABCO Polska z siedzibą we Wrocławiu."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.