asystent/ka w dziale komunikacji marketingowej, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - asystent/ka w dziale komunikacji marketingowej

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w środowisku technologii komunikacyjnych poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem się pracy na stanowisku:

asystent/ka w dziale komunikacji marketingowej

Nr ref.: 27592

Praca tymczasowa

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • redagowanie materiałów prasowych
  • udział w tworzeniu komunikatów wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • aktywny udział w kształtowaniu wizerunku firmy
  • aktywne uczestnictwo w działaniach CSR firmy
  • monitoring oraz analiza mediów internetowych
  • aktualizowanie informacji na portalach społecznościowych
  • tworzenie prezentacji firmowych w różnorodnych narzędziach multimedialnych
  • odpowiedzialność za elektroniczną administrację działu
  • wsparcie Dyrektora ds. Marketingu i Komunikacji w bieżących działaniach

Oczekiwania:

  • mile widzialny student lub absolwent 5-ego roku marketingu, dziennikarstwa lub pokrewnych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca tłumaczenie  i redagowanie tekstów w tym języku
  • łatwość redagowania zwartych komunikatów na tematy technologiczne zarówno w języku polskim jak i angielskim
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu kontentu na stronach społecznościowych
  • znajomość zagadnień związanych z pozycjonowaniem oraz tagowaniem tekstów na stronach
  • odpowiedzialność, terminowość i rzetelność
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i dynamizm w działaniu

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu PR oraz CSR
  • praca w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)