specjalista ds. raportowania i controllingu, okolice Kielce - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - specjalista ds. raportowania i controllingu

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy w branży przemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

specjalista ds. raportowania i controllingu

Nr ref.: 22335

Praca stała

Lokalizacja: okolice Kielce

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie, kontrola i analiza wyników finansowych firmy
  • współtworzenie budżetu Spółki  wraz z monitoringiem realizacji celów budżetowych
  • przygotowywanie analiz ekonomicznych oraz  interpretacja odchyleń w stosunku do założeń budżetowych
  • współpraca z innymi działami w zakresie analiz kosztowych
  • analiza prowadzonych przez spółkę przedsięwzięć pod kątem ich rentowności
  • sporządzanie miesięcznych raportów dla Zarządu
  • utrzymanie i rozwój systemów analiz, raportowania i kontrolingu

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, zarządzanie)
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • biegła obsługa MS Excel
  • znajomość SQL będzie dodatkowym atutem
  • znajomość systemów zintegrowanych ERP
  • wysokie zdolności analityczne
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • dokładność, skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferta:

  • umowa o pracę
  • rozwój zawodowy w renomowanej firmie
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji
  • praca w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)