Inżynier systemów informatycznych, Szczecin - oferta pracy - GoldenLine.plIT Serwis sp. z o.o. - Inżynier systemów informatycznych

Oferta archiwalna

IT Serwis sp. z o.o.

IT Serwis sp. z o.o. - Twój Biznes, Nasze Kompetencje

Naczelną misją  IT Serwis jest wspieranie i pomoc w rozwoju biznesu naszych Klientów za pomocą  wszystkich najnowszych technologii, jakie dostarcza dzisiejsza informatyka i telekomunikacja.
Wierzymy, że nowoczesna i najwyższej jakości infrastruktura IT, precyzyjny dobór niezbędnych dla danego celu biznesowego rozwiązań informatycznych oraz zapewnienie wsparcia technicznego na najwyższym poziomie pozwoli naszym Klientom osiągnąć maksymalną efektywność ekonomiczną.
Nasze kluczowe wartości to: partnerstwo, optymizm, przyzwoitość, zespołowość, profesjonalizm, otwartość i skuteczność. Dzięki nim możemy w pełni spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Jeśli nie boisz się wyzwań jakie stawia branża informatyczna, chcesz utrzymywać swoje kompetenecje na stałym i wysokim poziomie oraz pracować w ambitnym zespole - dołącz do nas.

Inżynier systemów informatycznych

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

Przygotowywanie projektów technicznych
Prowadzenie ustaleń technicznych z klientem
Realizacja wdrożeń u klienta – instalacja, optymalizacja systemów IT
Wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów wdrożonych systemów u klienta.
Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
Konsultowanie i wsparcie swoją wiedzą architektów systemów na etapie doboru rozwiązań i funkcjonalności.
Prowadzenie samodzielnie mniejszych projektów od strony organizacyjnej.

Wymagania:

Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
Doświadczenie w zarządzaniu serwerami : ActiveDirectory, Exchange, Sharepoint
Doświadczenie w migracji AD, migracji Exchange
Dobra znajomość i umiejętność instalacji i zarządzania środowiskiem wirtualnym w oparciu o VMware, HyperV
Dobra znajomość rozwiązań sprzętowych HP w zakresie pamięci masowych, serwerów, sieci
Gotowość do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
Gotowość do poszerzania wiedzy merytorycznej w powierzonym obszarze
Prawo jazdy kategorii B, dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

Interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej organizacji o pewnej pozycji rynkowej.
Przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Szkolenia techniczne i produktowe

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".