pracownik administracyjny, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - pracownik administracyjny

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy w branży chłodnictwa i klimatyzacji, poszukujemy osób na stanowisko:

pracownik administracyjny

Nr ref.: 27117

Praca tymczasowa

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i uzupełnianie baz danych
  • kontakt z klientami
  • uzupełnianie dokumentacji
  • fakturowanie

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • sprawna obsługa komputera
  • wysoka komunikatywność
  • dobra organizacja pracy

Oferta:

  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)