Doradca Bankowości Detalicznej (Universal Banker), Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plciti handlowy - Doradca Bankowości Detalicznej (Universal Banker)

Bank Handlowy w Warszawie SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej.

W związku z tworzeniem nowej, innowacyjnej poza oddziałowej struktury sprzedaży produktów bankowych poszukujemy ambitnych, proaktywnych i skutecznych w osiąganiu celów osób, chętnych do rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji finansowej na stanowisku:

Doradca Bankowości Detalicznej (Universal Banker)

Miasto: Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa analiza potrzeb finansowych klientów i oferowanie odpowiednich rozwiązań dostosowanych do indywidualnych oczekiwań
  • Udział w seminariach oraz akcjach mikromarketingowych(również na terenie Galerii Handlowych)
  • Przygotowywanie i organizacja prezentacji dotyczących produktów oferowanych przez Bank dla istniejących i potencjalnych klientów
  • Zarządzanie relacjami z klientami poprzez aktywne korzystanie z dostępnych narzędzi takich jak CRM, zgodnie z obowiązującymi procedurami, procesami
  • Zapewnienie aktualnym i potencjalnym klientom wysokiej jakości sprzedaży
    i zindywidualizowanej obsługi zgodnie ze standardami Banku

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • Swoboda w obsługiwaniu nowoczesnych sprzętów elektronicznych – tablety, smartfony, ekran dotykowy; praktyczna znajomość MS Office
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjat) z obszaru ekonomii, zarządzania lub marketingu
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub innego obcego będzie dodatkowym atutem
  • Proaktywność w działaniu, samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • Elastyczność, szybkość reagowania i dostosowania się do zmian
  • Cierpliwość, umiejętność badania potrzeb oraz proponowania i prezentacji rozwiązań
  • Wysokie standardy etyczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kompleksowy program szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Realne szanse rozwoju zawodowego i decydowania o jego kierunku
  • Pracę w zgranym i zorientowanym na sukces zespole
  • Bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.