Koordynator biura, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plAviva - Koordynator biura

W Avivie każdego dnia mierzymy się z celem, jakim jest dbałość o bezpieczeństwo naszych Klientów. Jeśli chcesz związać swoją karierę z firmą o silnej marce i równie silnej orientacji na ludzi – dołącz do nas. Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek do nowego biura we Wrocławiu na stanowisko:

Koordynator biura

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Zadania:

  • Bieżąca obsługa biura placówki
  • Proaktywne wsparcie działań eventowych, szkoleniowych i rekrutacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji i dystrybucji wydawanych druków, przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej współpracowników
  • Wprowadzanie danych sprzedażowych do aplikacji informatycznej

Wymagania:

  • Kreatywność, umiejętność znajdowania nieszablonowych rozwiązań
  • Otwartość na ludzi, komunikatywność, poczucie humoru, asertywność, odpowiedzialność
  • Bardzo dobra umiejętność wykorzystywania funkcji MS Excel, MS Word, Power Point
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie i profesjonalnym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • Opiekę medyczną i pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 44 oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”