mechanik utrzymania ruchu matryc, Kleszczów - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - mechanik utrzymania ruchu matryc

Randstad Polska Sp. z o. o. (wchodzący w skład holenderskiego Randstad Holding nv.) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się m. in. w rekrutacji pracowników stałych, w tym specjalistów z dziedziny finansów, informatyki, produkcji, branży budowlanej i łańcucha dostaw.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

mechanik utrzymania ruchu matryc

Nr ref.: 714

Praca stała

Lokalizacja: Kleszczów

Zakres obowiązków:

  • dokonywanie przeglądów prewencyjnych i korekcyjnych tłoczników
  • dokonywanie drobnych napraw maszyn i urządzeń w zakładzie
  • dbanie o porządek w magazynie części zamiennych
  • czynny udział w przypadku uruchamiania produkcji i problemów związanych z tłocznikiem

Oczekiwania:

  •  wykształcenie średnie techniczne w kierunku ślusarz, mechanik
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie przy naprawie maszyn i urządzeń
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • uprawnienia na wózki widłowe oraz na suwnicę
  • pracowitość i sumienność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)