INŻYNIER BUDOWY Z RAMIENIA DEWELOPERA, Gdynia-Kosakowo - oferta pracy - GoldenLine.plDSDevelopment - INŻYNIER BUDOWY Z RAMIENIA DEWELOPERA (Inwestora)

DS Development jest polską spółką specjalizującą się w branży deweloperskiej. Naszą misją jest realizacja tylko ciekawych projektów w zgodzie ze środowiskiem oraz bieżącym zapotrzebowaniem na rynku. Dla założyciela nadrzędnym celem obok rozwoju jest etyka w biznesie oraz współpraca z najwyższej klasy specjalistami w danej dziedzinie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY Z RAMIENIA DEWELOPERA
(Inwestora)

Miasto: Gdynia-Kosakowo

Region: pomorskie

Numer ref.: IB/1014

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji budowlanej;
  • organizacja zaopatrzenia i dostaw materiałów budowlanych;
  • pomoc przy planowaniu i organizacji prac, nadzór nad jakością, zgodnością z dokumentacją projektową oraz odbiór robót budowlanych;
  • rozliczanie budów;
  • bieżąca współpraca z firmami wykonawczymi – egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych prac;
  • utrzymanie wysokiego poziomu relacji z klientem w zakresie doradztwa technicznego, przekazywanie mieszkań Klientom;
  • budowanie długotrwałych relacji z osobami biorącymi udział w procesie inwestycyjnym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo;
  • znajomość przepisów prawa budowlanego i przepisów techniczno-budowanych;
  • znajomość branży budowlanej - budownictwo mieszkaniowe;
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w uczciwej oraz dynamicznie rozwijającej się Firmie;
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego;
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z pomocą przycisku "Aplikuj". Prosimy o dodanie numeru referencyjnego oferty w tytule emaila (IB/1014).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.