Przedstawiciel Techniczno-Handlowy, sprzedaż maszyn pakujących, Praca w terenie \(region północno-wschodni/południowo-wschodni - oferta pracy - GoldenLine.plManuli Ekobal Sp. z o.o. - Przedstawiciel Techniczno-Handlowy, sprzedaż maszyn pakujących

Oferta archiwalna

Manuli Ekobal Sp. z o.o.

Manuli Ekobal Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku opakowaniowym od roku 2002. Należy do holdingu firmy Manuli Stretch S.p.a., największego producenta w Europie wysokiej jakości folii stretch, folii polietylenowych, folii rolniczej Agriflex i taśm klejących. Manuli Ekobal jest wyłącznym przedstawicielem czeskiej firmy Ekobal s.r.o., producenta specjalistycznych maszyn i linii pakujących do zabezpieczania różnego rodzaju ładunków jednostkowych i paletowych.

Jako specjaliści w dziedzinie zabezpieczania ładunków oferujemy pełny i dopasowany do istniejącej i wymaganej sytuacji projekt rozwiązań technologicznych.

Misją Manuli Ekobal Sp. z o.o. jest oferowanie nowoczesnych technologii pakowania, opartych na wysokiej jakości materiałach.

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy, sprzedaż maszyn pakujących

Miejsce pracy: Praca w terenie \(region północno-wschodni/południowo-wschodni Polski\)
Region: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

• Koordynacja i realizacja sprzedaży w podległym regionie
• Realizacja polityki handlowej firmy w regionie
• Rozwój rynku poprzez aktywna współpracę i pozyskiwanie klientów
• Nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji handlowych z klientami
• Identyfikacja i kreowanie potrzeb klienta (aktywne doradztwo techniczne)
• Sprzedaż produktów oraz usług B2B
• Kształtowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy
• Częste podróże służbowe

Wymagania:

• Umiejętność oferowania dóbr inwestycyjnych i technologicznych
• Doświadczenie w pracy z klientami B2B
• Umiejętność samodzielnej, efektywnej pracy w terenie
• Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
• Umiejętności interpersonalne, komunikatywność
• Dynamizm w działaniu, zaangażowanie
• Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
• Wykształcenie techniczne, preferowane wyższe
• Doskonała organizacja pracy
• Zorientowanie na cel,
• Kreatywność, innowacyjność
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Atrakcyjny system wynagradzania
• Rozwój zawodowy
• Ciekawą pracę w stabilnym, pełnym pasji zespole

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszę o przesłanie CV.Pozwolimy sobie na kontakt z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".