Test Engineer, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plProData Consult - Test Engineer

ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, którym jest niewątpliwy lider na rynku informatycznym,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Test Engineer

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Obowiązki:

  • Testowanie aplikacji
  • Przygotowywanie i konfiguracja środowiska testowego
  • Raportowanie i rozwiązywanie błędów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Ścisła współpraca z developerami

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie o kierunku technicznym
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Testera
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Udział w międzynarodowych, innowacyjnych projektach
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Współpracę długoterminową na zasadzie B2B/ umowa zlecenie

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.