Stażysta z językiem rosyjskim, Warsaw - oferta pracy - GoldenLine.plZnanylekarz - Stażysta z językiem rosyjskim

DocPlanner.com to sieć 25 serwisów medycznych działających na całym świecie,
m.in. w Polsce, Rosji, Turcji, Chile.

Aktualnie poszukujemy:

Stażysta z językiem rosyjskim

Miasto: Warsaw

Region: mazowieckie

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznej i odnoszącej sukcesy na wielu rynkach firmie zgłoś się do nas na praktyki! Szukamy osób posługujących się językiem rosyjskim, które potrafią pisać teksty, Excel nie jest im obcy i chcą się sprawdzić w biznesowych warunkach. Dołącz do nas na 3 miesięczne płatne praktyki!

Wymagania:

  • Inicjatywa i kreatywność, chęć zarażania innych swoją pasją
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego lub native speaker
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętności analityczne

Zadania:

  • Bieżąca pomoc w pracy zespołu SEO
  • Wprółprowadzenie blogów o tematyce medycznej
  • Prowadzenie działań z zakresu marketingu internetowego
Szukamy ludzi ambitnych, ale również pogodnych, dla których praca w zespole to przyjemność.

Oferujemy:

  • Płatny staż w dynamicznej i szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie w sektorze e-zdrowie
  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin (½ etatu)
  • Szkolenie z zakresu SEO i Social Media
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w marketingu internetowym
    i referencji