PROGRAMISTA PHP, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plNEKK - PROGRAMISTA PHP

Obecnie do Agencji Reklamowej NEKK, działającej w strukturach naszej Grupy, do Działu Usług Internetowych poszukujemy osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA PHP

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: PHP/09/gl

Zadania

  • tworzenie nowych i rozwijanie istniejących stron i aplikacji internetowych,
  • implementacja CMSa do przygotowanego wcześniej szablonu (CMS wykorzystujący framework Codeigniter – gwarantujemy szkolenia z implementacji CMSa),
  • rozwijanie indywidualnych modułów pod kątem oczekiwań klientów.

Oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości PHP 5,
  • bardzo dobrej znajomości SQL (serwer MySQL),
  • dobrej znajomości JS + jQuery,
  • dobrej znajomości html/CSS

Oferujemy

  • umowę o pracę (wraz z pakietem benefitów pozapłacowych – opieka medyczna oraz karta sportowa),
  • pracę w młodym, sympatycznym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia kierunkowe).
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji (krótkiego CV oraz portfolio) za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.