Senior .NET Software Developer, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plNatek - Senior .NET Software Developer

NATEK jest wiodącą firmą zapewniającą usługi outsourcingu i consultingu IT w Europie Środkowej i Wschodniej. Od 2004 roku, 400 konsultantów IT z 24 krajów dostarcza naszym międzynarodowym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Zlokalizowany w Polsce, Czechach, Bułgarii, Rumunii i Słowacji, NATEK posiada swoje biura także we Francji i na Ukrainie. Stworzyliśmy globalną organizację, aby rozwijać długotrwałą współpracę z prestiżowymi międzynarodowymi firmami zlokalizowanymi na terenie Europy Wschodniej. Wspieramy je w osiąganiu sukcesu. Siedziba główna firmy NATEK znajduje się w Bratysławie.

Senior .NET Software Developer

Miasto: Gdańsk

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

Projekt zapewnia dostęp online do prognoz i analiz ekonomicznych, danych technicznych oraz dogłębnych badań rynku, które służą w wielu branżach na całym świecie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój kompleksowych rozwiązań, wdrażanych w największych firmach na całym świecie oraz za współtworzenie, rozbudowę i utrzymanie aplikacji służących do dystrybucji danych ekonomicznych, systemów zarządzania treścią i dużych systemów bazodanowych. Technologie w projekcie : C# (Visual Studio 2012/2013), TFS R # Mspec, SpecFlow RubyMine, EctJS, ASP.NET MVC, CofeScript, Fast, Nhibernate, TeamCuty, GIT, Nunit.

Obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji w .NET
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego

Wymagania:

  • Wyższe wyktałcenie
  • Bardzo dobra znajomość platformy .NET, C# (5 lat doświadczenia)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie z rozwiązaniami sieciowymi, JavaScript, CSS (szczególnie: ASP.NET MVC, JQuerty, Angular, ExJS)
  • Znajomość SQL, tradycyjnych baz danych i ORM-s oraz typu rozwiązań NoSQL ( w szczególności: Oracle, MSSQL, Nhibernate)
  • Wiedza o content management i content search (Search Terms engines, content categorization)
  • Doświadczenie w pracy z metodyką Agile (XP, Scrum, Kanban, Continois, Delivery)
  • Znajomość Distributed solutions (takich jak NServiceBus and queuing systems)

Co oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnych projektach dla największych światowych marek
  • Profesjonalny rozwój kariery
  • Pracę w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do umiejętności i doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Elastyczny czas pracy
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • Wsparcie podczas relokacji
  • Bonus relokacyjny
  • Bonus za rozpoczęcie pracy w ciągu 30 dni

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.