Tester, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plBritenet - Tester

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie IT , gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak zadania,
przy których będziesz mógł poszerzać swoje umiejętności?

Britenet daje Ci taką możliwość!
U nas możesz rozwijać swoją pasję i zdobywać profesjonalne doświadczenie!
Nie zwlekaj i dołącz już dziś do naszego zespołu!

W związku z intensywnym rozwojem zespołu testów poszukujemy osób na stanowisko:

Tester

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

Wymagane umiejętności:

Co oferujemy?

Prosimy o przesyłanie aplikacji przy użyciu przycisku "Aplikuj teraz".

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę portalu wraz z nazwą stanowiska.
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.