wprowadzanie danych, Piaseczno - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - wprowadzanie danych

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych, posiadasz własny komputer i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze? Ta praca jest dla Ciebie!!!

wprowadzanie danych

Nr ref.: 25946

Praca stała

Lokalizacja: Piaseczno

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja faktur i dokumentów
  • wprowadzanie danych do systemu

Oczekiwania:

  • biegła znajomość obsługi komputera
  • własny komputer z przeglądarką Internet Explorer 10
  • dokładność i pracowitość

Oferta:

  • możliwość zdobycia doświadczenia z perspektywą dalszego zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • praca na okres 2. tygodni w październiku i listopadzie w godzinach 9-17
  • dodatkowa opłata za użyczenie komputera na czas trwania pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)