Junior Product Managera , Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plmost wanted - Junior Product Managera

Oferta archiwalna

W związku z dynamicznym rozwojem
Firma farmaceutyczna TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
Poszukuje:

Junior Product Managera

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: JPM/MT/MW

Zakres obowiązków:
  • Analiza rynku i otoczenia konkurencyjnego
  • Tworzenie strategii oraz operacyjnych planów działania dla powierzonych marek
  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych dla produktów Firmy
  • Planowanie, kontrola oraz efektywne wykorzystanie budżetu promocyjnego
  • Współpraca z Liderami Opinii w branży farmaceutycznej
  • Skuteczne szkolenie przedstawicieli medycznych oraz przedstawicieli farmaceutycznych w zakresie strategii oraz operacyjnych planów działania
  • Dbałość o utrzymanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku farmaceutycznym
 Wymagania:
  • Motywacja do intensywnej pracy i rozwoju zawodowego w zakresie marketingu farmaceutycznego,
  • Ugruntowane doświadczenie w branży farmaceutycznej, najchętniej w strukturach działów marketingu – leki OTC, Rx
  • Kreatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Bardzo dobra – czynna znajomość pakietu Office ( warunek konieczny)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat.B.(warunek konieczny)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego -  w języku polskim na adres: rekrutacja1075@mostwanted.pl
z dopiskiem w tytule e-maila:  Junior Product Manager Kraków

Informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane przez nas podania.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).