Asystent działu kontroli jakości, Kajetanów k. Kielc - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - Asystent działu kontroli jakości

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko

Asystent działu kontroli jakości

Nr ref.: 25683

Praca tymczasowa

Lokalizacja: Kajetanów k. Kielc

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości produktu na kolejnych etapach produkcji
  • Kontrola jakości produktów z kooperacji
  • Raportowanie przeprowadzonych kontroli.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne, umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, pakietu Office oraz urządzeń biurowych;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz systematyczność;
  • Dyspozycyjność;
  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

  •  umowę o pracę
  • terminową wypłatę wynagrodzenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)