Przedstawiciel Handlowy - Warszawa, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plLadyTime.pl Sp. z o.o. - Przedstawiciel Handlowy - Warszawa

Oferta archiwalna

LadyTime.pl Sp. z o.o.

LadyTime.pl pomaga znaleźć dobrego fryzjera, kosmetyczkę lub innego specjalistę z branży uroda i pielęgnacja w najbliższej okolicy. Podstawową funkcjonalnością użytkownika jest możliwość umówienia wizyty online, nawet wtedy kiedy salon jest zamknięty.

Przedstawiciel Handlowy - Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Nr ref.: PH LadyTime.pl 02

Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

Wymagania:

Oczekujemy doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu Klientów.

Chętnie osoby z doświadczeniem w sprzedaży reklam i kampanii internetowych - ENIRO, ZUMI,PKT.PL, CLEARSENSE, usług telewizji kablowych, kosmetyków, ubezpieczeń.

Oferujemy:

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".