doradca techniczno-handlowy z branży HVAC, Śląsk - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - doradca techniczno-handlowy z branży HVAC

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży HVAC, poszukujemy osób na stanowisko:

doradca techniczno-handlowy z branży HVAC

Nr ref.: 24843

Praca stała

Lokalizacja: Śląsk

Zakres obowiązków:

  • aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie
  • doradztwo techniczne w zakresie wykorzystania produktów firmy poprzez współpracę z biurami projektowymi i projektantami, generalnymi wykonawcami, inspektorami nadzoru budowlanego, instalatorami
  • pozyskiwanie nowych klientów w postaci biur projektowych, punktów sprzedaży i dystrybutorów, instalatorów, generalnych wykonawców
  • aktualizacja i rozszerzanie baz danych dotyczących obsługiwanych biur projektowych oraz zgłaszanych działań projektowych
  • wypełnianie działań operacyjnych powierzanych przez przełożonych
  • ocena poprawności i kompletności projektów wykonywanych przez biura projektowe
  • monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji
  • realizowanie nałożonych własnych planów sprzedaży

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – tytuł inżyniera, preferowany kierunek: chłodnictwo/klimatyzacja/wentylacja
  • 3 lata doświadczenia w pracy w branży HVAC (klimatyzacyjnej/wentylacyjnej/grzewczej), w tym co najmniej rok pracy w sprzedaży produktów inwestycyjnych
  • doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi, wykonawcami, instalatorami
  • znajomość procesu inwestycyjnego
  • wiedza techniczna pozwalająca na sprzedaż konsultacyjną produktów technicznych do uczestników procesu inwestycyjnego
  • umiejętność dokonywania obliczeń w celu doboru urządzeń i wsparcia procesu tworzenia oferty/projektu
  • ukierunkowanie na realizowanie założonych celów
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość oprogramowania AutoCad
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia budowlane/projektowe w zakresie HVACR będą dodatkowym atutem
  • skuteczność, wytrwałość
  • samodzielność i chęć do podnoszenia własnych kwalifikacji
  • wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
  • możliwość nauki i rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)