Programista MAC OS X, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plitkontrakt - Programista MAC OS X

Oferta archiwalna

Programista MAC OS X

miejsce pracy: Warszawa

nr referencyjny: SG/MACX/07/GL

nr w rejestrze zatrudnienia 8448

Obowiązki:

  • Udział we wszystkich etapach rozwoju oprogramowania
  • Udział w tworzeniu nowych wersji oraz nowych funkcjonalności systemu
  • Udział w tworzeniu architektury rozwiązania i modyfikacji w oparciu o najnowsze trendy rynkowe
  • Dbałość o jakość kodu
  • Współpraca z innymi oddziałami firmy
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Solidna wiedza z zakresu rozwoju oprogramowania na systemy Mac OS X
  • Znajomość trendów rynkowych związanych z MAC OS X
  • Solidna wiedza z zakresu programowania w języku C++ oraz zrozumienie zasad programowania obiektowego
  • Solidna wiedza z zakresu programowania pod system Linux
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii webowych oraz doświadczenie w pracy z Objective-C oraz Cocoa

Oferujemy:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Programista MAC OS X.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.