JS/Front – End Developer, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plitkontrakt - JS/Front – End Developer

Oferta archiwalna

JS/Front – End Developer

miejsce pracy: Poznań

nr referencyjny: AJ/JS/POZ/07/GL

nr w rejestrze zatrudnienia 8448

Poszukiwany

  • Szanowny – Cenny MR JS/Front – End Developer
  • Jeśli Twoją największą pasją jest tworzenie
  • Jeśli Twoim marzeniem jest praca w międzynarodowym środowisku
  • Jeśli cenisz sobie nowoczesne technologie i możliwość rozwijania własnych pomysłów
Szukamy właśnie Ciebie!

Zadania:

  • Będziesz budował aplikacje mobilne w HTML5
  • Realizował własne pomysły
  • Szukał niepowtarzalnych rozwiązań dla skomplikowanych problemów

Wymagania:

Wiesz jak wykorzystać w tworzeniu dzieła:
  • HTML5/CSS3,
  • JavaScript (VanillaJS) ,
  • Angular.js (ew. inne framework’i MV*),
  • SASS/LESS,
  • jQuery
  • Jasmine.

Dodatkowe punkt dajemy za znajomość:

  • HTML5 APIs,
  • Phonegap,
  • RWD,
  • node.js,
  • GIT / Gerrit,
  • cross-browser compatibility

Oferujemy:

  • Chcesz, aby Twój język angielski ożył a nie tkwił w punkcie “dobry”
  • Dołącz do nas – Firmy z tradycjami – korporacji bez granic, gdzie ceni się to, co nowe i rozwojowe
  • Oferujemy prace i możliwość rozwoju
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • Szkolenia, konferencje, integracje i biuro jak z przyszłości.
Ciekawy?
Wyślij CV

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko JS/Front – End Developer.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.