MANAGER DS. ZAKUPÓW, Gutowo Małe, Września - oferta pracy - GoldenLine.plPani TERESA - MANAGER DS. ZAKUPÓW

Oferta archiwalna

Spółka PANI TERESA MEDICA S.A.
notowana na GPW dynamicznie rozwijająca się firma z branży medycznej
poszukuje Kandydata do pracy na stanowisko:

MANAGER DS. ZAKUPÓW

Miasto: Gutowo Małe, Września

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Realizacja całości działań zakupowych w zakresie surowców do produkcji i materiałów nieprodukcyjnych
  • Planowanie i organizacja procesów zakupowych
  • Koordynacja i kontrola współpracy z dostawcami, prowadzenie okresowej weryfikacji dostawców
  • Prowadzenie negocjacji zakupowych dla Spółki oraz zapewnienie technicznego i operacyjnego wsparcia zakupowego dla wszystkich działów w Spółce
  •  Udział w planowaniu inwestycji, przeprowadzanie analiz efektywności i opłacalności, wspieranie Zarządu w negocjacjach związanych z inwestycjami (maszyny, urządzenia, infrastruktura)
  • Zarządzanie dokumentacją, nadzór nad zapisami, archiwizacja.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej lub średniej firmie produkcyjnej
  • Rozumienie specyfiki działania firmy produkcyjnej
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Skuteczność w działaniu, motywacja do osiągania założonych celów, zorientowanie na wyniki.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Duży stopień samodzielności i możliwości realnego wpływu na strategię zakupową firmy
  • Pewną perspektywę rozwoju zawodowego
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Dedykowane narzędzia do pracy.

Swoją ofertę prosimy przesłać, klikając w APLIKUJ TERAZ!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”