Młodszy Specjalista sprzedaży reklamy internetowej, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPolskiEkspress - Młodszy Specjalista sprzedaży reklamy internetowej

Polskapresse, wiodąca grupa mediowa działająca na rynku wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych, wydawca 9 największych dzienników regionalnych w Polsce, właściciel portalu ogłoszeniowego Gratka.pl, NaszeMiasto.pl oraz ponad 30 serwisów informacyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista
sprzedaży reklamy internetowej

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: MSSRI/W/08/14

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • absolwent/student ostatnich lat
  • doświadczenie w negocjacjach
  • umiejętność budowania relacji z Klientem
  • umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów reklamowych
  • kompleksowa obsługa  Klientów
  • uczestniczenie w kampaniach reklamowych
  • udział w niestandardowych projektach reklamowych

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta, telesprzedaży, sprzedaży reklam

Oferujemy:

  • udział w realizacji nowych projektów Internetowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • indywidualny program rozwoju

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)".Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.