drukarz (technika fleksograficzna i/lub sitodruk), Biestrzyków - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - drukarz (technika fleksograficzna i/lub sitodruk)

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży poligraficznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

drukarz (technika fleksograficzna i/lub sitodruk)

Nr ref.: 24457

Praca tymczasowa

Lokalizacja: Biestrzyków

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn fleksograficznych i/lub sitodruku
  • nadzór nad procesem drukowania
  • przezbrajanie maszyn oraz ustawianie parametrów produkcji,
  • bieżąca kontrola jakości wykonywanej produkcji
  • przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP

Oczekiwania:

  • praktyczna znajomość technologii druku fleksograficznego i/lub sitodruku
  • minimum dwuletnie doświadczenie w branży poligraficznej- warunek konieczny!
  • komunikatywność i solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie oraz chęć do współpracy długofalowej

Oferta:

  • szansa na rozwój zawodowy wraz z możliwością nabycia nowych umiejętności i doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez Klienta
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)