Młodszy Programista Aplikacji, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plitkontrakt - Młodszy Programista Aplikacji

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

Obecnie dla naszego klienta międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora medycznego poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Programista Aplikacji

miejsce pracy: Warszawa

nr referencyjny: UP/SKA/07/BK

nr w rejestrze zatrudnienia 8448

Obowiązki:

  • Konfiguracja aplikacji frontend’owych zgodnie z wytycznymi
  • Analiza pojawiających się problemów oraz sugerowanie zmian funkcjonalnych aplikacji
  • Wykonywanie testów jednostkowych (współpraca z działem QA)
  • Dokumentowanie konfiguracji dokonywanych dla konkretnego projektu
  • Raportowanie do Lidera Technicznego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość SQL
  • Dobra znajomość technologii webowych (JavaScript, XML, CSS, HTML)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość C# lub innych języków programowania

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Nowoczesne biuro, piłkarzyki, rzutki, (chillout room)

Sposób aplikowania na stanowisko:

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Młodszy Programista Aplikacji.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.