Handlowiec, Zabrze - oferta pracy - GoldenLine.plSkubacz.pl Sp z o.o. - Handlowiec Praca stacjonarna w Zabrzu

Oferta archiwalna

Skubacz.pl Sp z o.o.

Skubacz.pl Sp. z o.o. to innowacyjny serwis do zamawiania jedzenia przez Internet oraz dostawca profesjonalnych stron WWW i systemu zamówień online dla restauracji działające pod marką Restaumatic.com.

Nasze przykładowe wdrożenia:
www.pizzanoc.pl,  www.lapasjone.pl,  www.burgeryulecha.pl,  Lango,  HikBar,  Kraina smaku,  Al Capone itd.

W zawiązku z sukcesem i dużym zapotrzebowaniem na nasze usługi oraz dynamicznym rozwojem poszukujemy Handlowca Stacjonarnego
(praca wykonywana jest stacjonarnie w Zabrzu)

Handlowiec
Praca stacjonarna w Zabrzu

Miejsce pracy: Zabrze
Region: śląskie
Nr ref.: GL-lipiec-2014

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest sprzedaż systemu zamawiania jedzenia online w postaci usługi dzierżawy strony WWW lub Aktywnego Menu (wtyczka do istniejacej strony)

UWAGA: nie jest wymagana wiedza specjalistyczna z zakresu programowania, tworzenia stron internetowych itd.

Dodatkowe obowiązki to:

Praca prowadzona jest z biura w Zabrzu w godzinach od 08.00- 16.00 od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

Oferujemy:

Gdy zależy Ci na ciekawej i rozwojowej pracy to ta oferta jest dla Ciebie! Czekamy na osoby, które lubią wyzwania i nowe przedsięwzięcia! Zapraszamy do składania aplikacji.

CV oraz List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się na dole ogłoszenia.