Programista .NET /Reporting Services/, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plitkontrakt - Programista .NET /Reporting Services/

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista .NET /Reporting Services/

miejsce pracy: Warszawa

nr referencyjny: JW/NET/07/WAW/GL

Obowiązki:

  • Udział w projekcie stworzenia modułów webowych dużej aplikacji korzystającej z silnika Reporting Services
  • Realizacja zadań programistycznych
  • Uczestnictwo w pracach analitycznych
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Współpraca z dostawcami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Znajomość języka C# oraz platformy .NET
  • Doświadczenie w pracy z ASP .NET, MVC 4, WCF, CSS, JavaScript i T-SQL
  • Doświadczenie w pracy z Reporting Services oraz Web Services
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem platformy .NET
  • Przynajmniej podstawowa znajomość wzorców projektowych

Atuty dodatkowe:

  • Wiedza z zakresu BI oraz BW

Oferujemy:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną

Sposób aplikowania na stanowisko:

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Programista .NET /Reporting Services/.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.