doradca techniczno-handlowy, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - doradca techniczno-handlowy

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, lidera w branży technicznej, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

doradca techniczno-handlowy

Nr ref.: 24509

Praca stała

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż materiałów i usług spawalniczych
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sieci sprzedaży
  • doradztwo techniczne i budowanie relacji z klientami
  • realizacja celów sprzedażowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (specjalność: spawalnictwo)
  • min. roczne doświadczenie sprzedażowe w branży technicznej
  • dobra znajomość j.angielskiego
  • zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność w działaniu
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

Oferta:

  • praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • możliwość rozwoju i samodzielnego działania
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)