Inżynier ds. Systemów Mikroprocesorowych, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plDELPHI - Inżynier ds. Systemów Mikroprocesorowych

Oferta archiwalna

Inżynier ds. Systemów Mikroprocesorowych

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: SYS

Zakres obowiązków:

  • Analiza, definicja i dokumentacja wymagań technicznych dotyczących produktu
  • Kontakt z klientem w zakresie uzgodnień technicznych na etapie rozwoju produktu
  • Udział w definiowaniu i tworzeniu architektury (sprzęt, oprogramowanie) produktu
  • Udział w planowaniu i techniczny nadzór nad procesem projektowym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki - elektronika, informatyka, automatyka, robotyka, telekomunikacja)
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy z systemami wbudowanymi opartymi o mikroprocesory/mikrokontrolery (sprzęt i/lub oprogramowanie)
  • Znajomość zagadnień inżynierii wymagań oraz UML/SysML
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technicznych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Mobilność (podróże służbowe), prawo jazdy

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość narzędzi: IBM DOORS, CANoe, Enterprise Architect
  • Znajomość procesu SPICE (lub innych procesów tworzenia oprogramowania)
  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • Znajomość systemów elektroniki motoryzacyjnej (CAN, LIN, Ethernet, diagnostyka)
  • Znajomość zagadnień analogowej, cyfrowej naziemnej i satelitarnej techniki radiowej, telewizji cyfrowej, systemów audio, nawigacji,  komunikacji mobilnej
  • Znajomość zagadnień modelowania i symulacji (Matlab/Simulink/Stateflow)

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe
Please send your CV in English, including personal data protection clause by clicking Apply:

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. Firma jest obecna w Polsce od roku 1994 i nieustannie inwestuje zarówno w badania i rozwój, jak i w produkcję. W Polsce w czterech zakładach produkcyjnych i dwóch Centrach Badawczo-Rozwojowych w Krakowie i Ostrowie Wielkopolskim pracuje ponad 4 tysiące osób. W Centrum Technicznym w Krakowie Delphi w dziale E&S od ponad 12 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem oprogramowania i testowaniem zaawansowanych systemów mikroprocesorowych dla przemysłu samochodowego.Więcej na stronie www.delphikrakow.pl