Architekt / Specjalista ds. kontaktu z vendorami, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTeamQuest - Architekt / Specjalista ds. kontaktu z vendorami

Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej specjalizującej się we wdrażaniu rozwiązań ERP, CRM, BI szukamy osoby na stanowisko:

Architekt / Specjalista ds. kontaktu z vendorami

Miasto: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie działu sprzedaży w zakresie przygotowywania specyfikacji sprzętowych/licencyjnych (sizing) dla projektów wdrożeniowych rozwiązań ERP/CRM/BI
  • Dobór odpowiedniego hardwaru i rozwiązań licencyjnych
  • Budowa relacji z kluczowymi vendorami, dostawcami rozwiązań
  • Kontakty i negocjacje w vendorami
  • Przygotowywanie ofert i wycen

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji hardwarowej dla projektów wdrożeniowych systemów informatycznych

  • Umiejętność zrozumienia potrzeb klienta/specyfikacji technicznej i przygotowania rozwiązań optymalizujących koszty sprzętowo – licencyjne

  • Doświadczenie w optymalizacji kosztowej zakupów rozwiązań firm trzecich.

  • Praktyczna znajomość produktów oferowanych przez takich producentów jak m. in.: IBM, HP, EMC, Dell, Fujitsu

  • Praktyczna znajomość licencjonowania produktów światowych vedorów IT

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu licencji oferowanych przez Microsoft

  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem i dostosowywania specyfikacji hardwarowo-licencyjnej do zapytań ofertowych i SIWZ

  • Umiejętność tworzenie i obrony PoC

  • Doświadczenie w negocjacjach z vendorami

  • Wysokie umiejętności analitycznie i zdolność logicznego myślenia

Dodatkowe świadczenia:

  • umowę o pracę lub kontrakt

  • narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • pakiet socjalny

www.teamquest.pl

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Łukasz Łukaszewicz z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest Łukasz Łukaszewicz z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnieniaprzez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 5292.