Doradca Klienta Instytucjonalnego-Mikro, Szamotuły - oferta pracy - GoldenLine.pl BANK BGZ - Doradca Klienta Instytucjonalnego-Mikro

Oferta archiwalna

Doradca Klienta Instytucjonalnego-Mikro

MIEJSCE PRACY: Szamotuły

Numer ref.: BGZ04902

Zakres zadań

  • sprzedaż produktów i usług skierowanych do klienta z segmentu Mikro,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji,
  • analiza potrzeb i rozszerzanie zakresu współpracy
    z dotychczasowymi Klientami,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • obsługa Klienta zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • przyjmowanie wniosków kredytowych,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Od Kandydatów oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klienta w obszarze bankowości,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów instytucjonalnych,
  • rozwiniętych umiejętności sprzedażowych,
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
  • wiedzy z zakresu produktów i usług bankowych dla mikroprzedsiębiorstw,
  • zorientowania na realizację nałożonych celów sprzedażowych,
  • inicjatywy w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • dobrej organizacji czasu pracy,
  • znajomości języka angielskiego,
  • znajomości analizy kredytowej,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
  • system rozwoju zawodowego dla pracowników –
    Indywidualny Plan Rozwoju,
  • Program Rozwoju Potencjału „Prestiż”,
  • dofinansowanie nauki języków obcych,
  • świadczenia socjalne: m.in.: opiekę medyczną
    oraz pakiet sportowo - rekreacyjny.
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wypełnij formularz
klikając na poniższy przycisk:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank BGŻ z siedzibą w Warszawie,ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji teraz i w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późń. zm.).